Bütün mətnAzərbaycan Respublikasının Rusiyadakı səfirliyi Moskvanın “Yevropeyski” Ticarət-Əyləncə Mərkəzində Azərbaycanın dövlət bayramı – Respublika Günü münasibətilə tədbir keçirilib.

All textThe embassy of Azerbaijan to Russia organized a solemn reception on the occasion of the Azerbaijan Republic Day. Ambassador Polad Bulbul oglu touched on the history of the Azerbaijan Democratic Republic.