Bütün mətnDekabrın 7-də Moskvadakı Beynəlxalq Ticarət Mərkəzində Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti, Rusiyanın Azərbaycanlı Gənclər Təşkilatının (RAGT) sədri Leyla Əliyeva Rusiyanın ali məktəblərinin birinci kursunda təhsil alan azərbaycanlı tələbələrlə görüşüb.

All textVice President of the Heydar Aliyev Foundation, Chairwoman of the Azerbaijani Youth Organization of Russia, AYOR, Leyla Aliyeva met at the International Trade Center in Moscow with Azerbaijani freshmen of Russian higher schools, December 7.