Heydər Əliyev Mərkəzində “ART Weekend” festivalının rəsmi açılışı olub
Bütün mətnOktyabrın 31-də Heydər Əliyev Mərkəzində “ART Weekend” festivalının rəsmi açılışı olub. Heydər Əliyev Fondu və IDEA İctimai Birliyinin təşkilatçılığı, Azərbaycan Respublikasının Mədəniyyət Nazirliyinin tərəfdaşlığı ilə paytaxtımızda başlayan “ART Weekend” bir sıra ölkələrdən incəsənət və mədəniyyət xadimləri, kuratorları bir araya gətirib.

В Центре Гейдара Алиева состоялось официальное открытие фестиваля ART Weekend
Весь текст31 октября в Центре Гейдара Алиева состоялось официальное открытие фестиваля ART Weekend. Стартовавший в нашей столице при организации Фонда Гейдара Алиева и Общественного объединения IDEA при поддержке Министерства культуры Азербайджанской Республики ART Weekend объединил деятелей искусства и культуры, а также кураторов из ряда стран.