Leyla Əliyeva Sarayevoda görmə qabiliyyəti məhdud olan uşaqlar və gənclər üçün mərkəzin açılışına qatılıb
Bütün mətnİyunun 8-də Bosniya və Herseqovinanın paytaxtı Sarayevoda Heydər Əliyev Fondunun təşəbbüsü və dəstəyi ilə kor və zəif görən uşaqlar və gənclər üçün mərkəzin yenidənqurmadan sonra açılışı olub. Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyeva, Bosniya və Herseqovinanın dövlət rəsmiləri açılış mərasimində iştirak ediblər.

Leyla Aliyeva attends opening of center for blind and visually impaired children and youth in Sarajevo
All textOn June 8, inauguration of the centre for children and youth with impaired vision in Sarajevo, the capital of Bosnia and Herzegovina, was inaugurated after reconstruction with support from the Heydar Aliyev Foundation. Vice-president of the Heydar Aliyev Foundation Leyla Aliyeva, state officials of Bosnia and Herzegovina attended the inauguration ceremony.