Bütün mətnMoskvada səfərdə olan Azərbaycanın birinci xanımı, Heydər Əliyev Fondunun prezidenti, birinci Avropa Oyunlarının Təşkilat Komitəsinin sədri Mehriban Əliyeva aprelin 11-də Rusiyanın TASS Agentliyində bu ölkənin aparıcı kütləvi informasiya vasitələrinin rəhbərləri ilə görüşüb.

All textDuring her visit to Moscow, Azerbaijan’s First Lady, President of the Heydar Aliyev Foundation, Chairperson of the first European Games Organizing Committee Mehriban Aliyeva met, at TASS Agency, April 11, heads of Russia’s leading mass media.