Bütün mətnİyunun 12-də Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev və xanımı, “Bakı-2015” birinci Avropa Oyunları Təşkilat Komitəsinin sədri Mehriban Əliyeva birinci Avropa Oyunlarının açılış mərasimində iştirak edən dövlət və hökumət başçıları, yüksək səviyyəli qonaqlar ilə birgə şam ediblər.

Весь текст12 июня состоялся совместный ужин Президента Азербайджанской Республики Ильхама Алиева и его супруги, председателя Организационного комитета первых Европейских игр «Баку-2015» Мехрибан Алиевой с главами государств, правительств и высокопоставленными гостями – участниками церемонии открытия первых Европейских игр.