Bütün mətnİyunun 17-də Heydər Əliyev adına İdman Sarayında birinci Avropa Oyunları çərçivəsində sərbəst güləş üzrə yarışlar keçirilib. Prezidenti İlham Əliyev, xanımı, “Bakı-2015” birinci Avropa Oyunları Təşkilat Komitəsinin sədri Mehriban Əliyeva və ailə üzvləri final qarşılaşmalarını izləyiblər.

All textOn June 17, competitions on free style wrestling were held at the Heydar Aliyev Sports Palace within the framework of the 1st European Games. President Ilham Aliyev, First Lady, Chairperson of the 1st European Games Organizing Committee Mehriban Aliyeva, and family members watched the finals.