Bütün mətnDekabrın 3-də Azərbaycanın Rusiyadakı səfirliyində Rusiyanın səhiyyə və tibb sistemində işləyən azərbaycanlılarla görüş olmub. Heydər Əliyev Fondunun RF-dəki nümayəndəliyi, Rusiyanın Azərbaycanlı Gənclər Təşkilatı (RAGT) və ölkəmizin Rusiyadakı səfirliyi tərəfindən təşkil edilmiş tədbirdə səhiyyə sahəsinin 50-yə yaxın işçisi iştirak edib.

All textAzerbaijanis working in the health and medical system of Russia attended a gathering at the Embassy of Azerbaijan to Russia on December 3rd. Nearly 50 medics were present at the meeting, which was organized jointly by the Delegation of the Heydar Aliyev Foundation in the Russian Federation, the Azerbaijani Youth Organization of Russia (AYOR) and the Embassy of Azerbaijan to Russia.