Moskvada Naxçıvan Muxtar Respublikasının 85 illiyinə həsr edilmiş konfrans keçirilib
Bütün mətnDekabrın 17-də Rusiya Federasiyası Xarici İşlər Nazirliyinin Moskva Dövlət Beynəlxalq Münasibətlər İnstitutunda (Universitetində) (MDBMİ (U)) Naxçıvan Muxtar Respublikasının 85 illik yubileyinə həsr edilmiş konfrans keçirilib.

Весь текст17 декабря в Московском государственном институте международных отношений (МГИМО) МИД РФ состоялась конференция, посвященная 85-летнему юбилею Нахчыванской Автономной Республики.