Bütün mətnMayın 31-də Həştərxanda Rusiya Azərbaycanlı Gənclər Birliyi (RAGB) regional nümayəndəliklərinin təmsilçiləri ilə görüş keçirilib.

All textOn May 31, a meeting took place in Astrakhan with representatives of regional offices of the Azerbaijani Youth Organization of Russia (AYOR).