Bütün mətnDekabrın 3-də Heydər Əliyev Fondunun Rusiya Federasiyasındakı nümayəndəliyinin rəhbəri, Rusiyanın Azərbaycanlı Gənclər Təşkilatının (RAGT) sədri Leyla Əliyeva Sverdlovsk vilayətinin Yekaterinburq şəhərində olub.

Весь текстГлава представительства Фонда Гейдара Алиева в Российской Федерации, председатель Азербайджанской молодежной организации России (АМОР) Лейла Алиева 3 декабря посетила город Екатеринбург Свердловской области.