Prezident İlham Əliyev və ailə üzvləri Dənizkənarı Milli Parkda gəzintiyə çıxıblar
Bütün mətnMayın 28-də Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev, birinci xanım Mehriban Əliyeva və ailə üzvləri paytaxtın Dənizkənarı Milli Parkında gəzintiyə çıxıblar.

Президент Ильхам Алиев и члены его семьи совершили прогулку в Приморском национальном парке
28 мая Президент Азербайджанской Республики Ильхам Алиев, первая леди Мехрибан Алиева и члены их семьи совершили прогулку в Приморском национальном парке столицы.