Prezident İlham Əliyev və ailə üzvləri Dənizkənarı Milli Parkda gəzintiyə çıxıblar
Bütün mətnMayın 28-də Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev, birinci xanım Mehriban Əliyeva və ailə üzvləri paytaxtın Dənizkənarı Milli Parkında gəzintiyə çıxıblar.

President Ilham Aliyev and family members go for a walk in the Seaside National Park
All textOn May 28th, President of the Republic of Azerbaijan Ilham Aliyev, First Lady Mehriban Aliyeva and family members went for a walk in the Seaside National Park.