Leyla Əliyeva BMT-nin Ümumdünya Turizm Təşkilatının baş katibi Zurab Pololikaşvili ilə görüşüb
Bütün mətnİyunun 17-də Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti, IDEA İctimai Birliyinin təsisçisi və rəhbəri Leyla Əliyevanın BMT-nin Ümumdünya Turizm Təşkilatının (ÜTT) baş katibi Zurab Pololikaşvili ilə görüşü olub.

Leyla Aliyeva meets Secretary General of the UN’s World Tourism Organization Zurab Pololikashvili
All textIn June 17, Vice-president of the Heydar Aliyev Foundation, founder and head of IDEA Public Association Leyla Aliyeva met with Secretary General of the UN’s World Tourism Organization (WTO) Zurab Pololikashvili.