Binəqədi rayonunda yerləşən 2650 nəfər sakinin yaşadığı beşmərtəbəli yeddi binanı əhatə edən həyət Leyla Əliyevanın iştirakı ilə sakinlərin istifadəsinə verilib
Avqustun 6-da IDEA İctimai Birliyinin təmirə ehtiyacı olan həyətlərin abadlaşdırılmasına yönəlmiş “Bizim həyət” layihəsi çərçivəsində Bakıda abadlaşdırılan növbəti həyət sakinlərin istifadəsinə verilib.

С участием Лейлы Алиевой в Бинагадинском районе состоялась церемония открытия двора, охватывающего 7 пятиэтажных зданий, в которых проживают 2 650 человек
Весь текст6 августа состоялась церемония открытия очередного двора в рамках реализуемого по инициативе вице-президента Фонда Гейдара Алиева, учредителя и руководителя Общественного объединения IDEA Лейлы Алиевой проекта «Наш двор», направленного на благоустройство неремонтированных дворов.