Binəqədi rayonunda yerləşən 2650 nəfər sakinin yaşadığı beşmərtəbəli yeddi binanı əhatə edən həyət Leyla Əliyevanın iştirakı ilə sakinlərin istifadəsinə verilib
Avqustun 6-da IDEA İctimai Birliyinin təmirə ehtiyacı olan həyətlərin abadlaşdırılmasına yönəlmiş “Bizim həyət” layihəsi çərçivəsində Bakıda abadlaşdırılan növbəti həyət sakinlərin istifadəsinə verilib.

The backyard covering seven five-storied buildings with 2650 residents is commissioned with participation of Leyla Aliyeva
All textOn August 6, another backyard in Baku, improved in the framework of the project by IDEA Public Association called “Our Backyard”, aiming to improve backyards in need of repair, was commissioned for residents’ use.