"Bizim həyət" layihəsi çərçivəsində abadlaşdırılan növbəti həyət istifadəyə verilib
Bütün mətnSentyabrın 18-də IDEA İctimai Birliyinin təmirə ehtiyacı olan həyətlərin abadlaşdırılmasına yönəlmiş "Bizim həyət" layihəsi çərçivəsində yenilənən növbəti həyət sakinlərin istifadəsinə verilib.

Another backyard renovated in the framework of the project “Our Backyard” is commissioned
All textOn September 18, another backyard renovated in the framework of the project “Our Backyard” of IDEA Public Association, aiming at improving backyards in need of repair, was commissioned for residents’ use.