UNEC-də Heydər Əliyev Fondu tərəfindən təşkil olunan distant Çin dili kursları üzrə dərslərə başlanılıb
Sentyabrın 28-də Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində (UNEC) Heydər Əliyev Fondu tərəfindən təşkil olunmuş distant Çin dili kursları üzrə dərslərə başlanılıb.

В UNEC начались занятия на дистанционных курсах китайского языка, организованных Фондом Гейдара Алиева
Весь текст28 сентября в Азербайджанском государственном экономическом университете (UNEC) начались занятия на дистанционных курсах китайского языка, организованных Фондом Гейдара Алиева.