Leyla Əliyeva Moskvada ikitərəfli görüşlər keçirib
Bütün mətnNoyabrın 22-də Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti, Rusiya Azərbaycanlı Gənclər Birliyinin sədri Leyla Əliyeva Rusiya Federasiyasına səfəri çərçivəsində Gənclərlə İş üzrə Federal Agentliyin rəhbəri Aleksandr Buqayev və “Vahid Rusiya” Partiyasının “Gənc Qvardiya” təşkilatı ilə ikitərəfli görüşlər keçirib.

All textOn November 22, Vice-president of the Heydar Aliyev Foundation, chairperson of the Azerbaijani Youth Organization of Russia Leyla Aliyeva, in the framework of her visit to the Russian Federation, had bilateral meetings with head of the Federal Agency for Works with Youth Alexander Bugayev and the organization “Molodaya Gvardia” (Young Guards) of “Yedinaya Rossia” (United Russia) Party.
Leyla Aliyeva holds bilateral meetings in Moscow