Leyla Əliyeva Moskvada ikitərəfli görüşlər keçirib
Bütün mətnNoyabrın 22-də Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti, Rusiya Azərbaycanlı Gənclər Birliyinin sədri Leyla Əliyeva Rusiya Federasiyasına səfəri çərçivəsində Gənclərlə İş üzrə Federal Agentliyin rəhbəri Aleksandr Buqayev və “Vahid Rusiya” Partiyasının “Gənc Qvardiya” təşkilatı ilə ikitərəfli görüşlər keçirib.

Лейла Алиева провела в Москве двусторонние встречи
Весь текст22 ноября вице-президент Фонда Гейдара Алиева, председатель Азербайджанского молодежного объединения России Лейла Алиева в рамках визита в Российскую Федерацию провела двусторонние встречи с руководителем Федерального агентства по делам молодежи Александром Бугаевым и организацией «Молодая гвардия» партии «Единая Россия».