“Bizim həyət” layihəsi çərçivəsində Nizami rayonunda daha bir həyət abadlaşdırılıb
Bütün mətnDekabrın 16-da IDEA İctimai Birliyinin təmirə ehtiyacı olan həyətlərin abadlaşdırılmasına yönəlmiş "Bizim həyət" layihəsi çərçivəsində yenilənən növbəti həyət sakinlərin istifadəsinə verilib.

Another front yard is renovated in Nizami district in the framework of the project “Our Front Yard”
All textOn December 16, another yard renovated in the framework of the project “Our Front Yard” by IDEA Public Association, aiming to improve yards in need of repair, was commissioned to residents’ use.