Bütün mətnDekabrın 26-da İ.M.Seçenov adına Birinci Moskva Dövlət Tibb Universitetinin (Seçenov Universiteti) Bakı filialında Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyevanın təşəbbüsü ilə poeziya gecəsi keçirilib.
Seçenov Universitetinin Bakı filialında poeziya gecəsi keçirilib

An evening of poetry is held at the Baku Branch of the Sechenov University
All textOn December 26, an evening of poetry took place at the Baku Branch of the I.M.Sechenov Moscow State Medical University (the Sechenov University), following the initiative of Vice-president of the Heydar Aliyev Foundation Leyla Aliyeva.