“Yaşıl Marafon” çərçivəsində payız ağacəkmə aksiyalarına start verilib
Bütün mətnNoyabrın 2-də Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti, IDEA İctimai Birliyinin təsisçisi və rəhbəri Leyla Əliyevanın iştirakı ilə Bakıda “Ümumrespublika Yaşıllaşdırma Marafonu”nun (“Yaşıl Marafon”) payız mövsümü üzrə ilk ağacəkmə aksiyası keçirilib.

Autumn tree-planting action is launched in the framework of “Green Marathon”
All textOn November 2, first autumn tree-planting action of the All-republican Greenery-planting Marathon (“Green Marathon”) took place in Baku, with participation of Vice-president of the Heydar Aliyev Foundation, founder and head of IDEA Public Association Leyla Aliyeva.