Azərbaycan Prezidenti İlham Əliyev və birinci xanım Mehriban Əliyeva Şuşada 23 binadan ibarət yaşayış kompleksinin tikintisi ilə tanış olublar
Bütün mətnAzərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev, birinci xanım Mehriban Əliyeva və ailə üzvləri mayın 10-da Şuşa şəhərində 23 binadan ibarət yaşayış kompleksində aparılan tikinti işlərinin gedişi ilə tanış olublar.

President Ilham Aliyev and First Lady Mehriban Aliyeva examined construction of residential complex consisting of 23 buildings in Shusha
All textPresident of the Republic of Azerbaijan Ilham Aliyev, First Lady Mehriban Aliyeva and their family members have viewed the progress of construction works carried out in a residential complex consisting of 23 building in the city of Shusha.