“Qızılağac Milli Parkı - Xəzər nağılı” sənədli filminin təqdimatı keçirilib
Bütün mətnDekabrın 30-da Nizami Kino Mərkəzində IDEA İctimai Birliyinin “Azərbaycanın 10 möcüzəsi” xüsusi layihəsi çərçivəsində yeddinci ekran əsəri olan “Qızılağac Milli Parkı - Xəzər nağılı” sənədli filminin təqdimat mərasimi keçirilib.

Presentation of the documentary “Gyzylaghaj National Park – A Caspian Fairy Tale” takes place
All textOn December 30th, a ceremony of presenting the documentary “Gyzylaghaj National Park – A Caspian Fairy Tale” took place at Nizami Cinema Centre, within the framework of the special project “10 Wonders of Azerbaijan” by IDEA Public Association.