Heydər Əliyev Mərkəzində rəssam Kojo Marfonun sərgisinin açılışı olub
Bütün mətnərginin açılışında Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyeva və Bakı Media Mərkəzinin rəhbəri Arzu Əliyeva iştirak ediblər

Весь текстВ открытии выставки приняли участие вице-президент Фонда Гейдара Алиева Лейла Алиева и директор Баку Медиа Центра Арзу Алиева