Daşkənddə Ümummilli Lider Heydər Əliyevin xatirəsinə ehtiram
Bütün mətnAvqustun 22-də Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev, birinci xanım Mehriban Əliyeva və qızları Leyla Əliyeva Daşkənddəki Heydər Əliyev Meydanında Ümummilli Liderin barelyefi önünə gül dəstələri qoyublar.

President Ilham Aliyev pays tribute to National Leader Heydar Aliyev in Tashkent
All textOn August 22, President of the Republic of Azerbaijan Ilham Aliyev, First Lady Mehriban Aliyeva, and their daughter Leyla Aliyeva laid flowers at the bas-relief of National Leader Heydar Aliyev in Heydar Aliyev Square in Tashkent.