Daşkənddə Ümummilli Lider Heydər Əliyevin xatirəsinə ehtiram
Bütün mətnAvqustun 22-də Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev, birinci xanım Mehriban Əliyeva və qızları Leyla Əliyeva Daşkənddəki Heydər Əliyev Meydanında Ümummilli Liderin barelyefi önünə gül dəstələri qoyublar.

Дань памяти общенациональному лидеру Гейдару Алиеву в Ташкенте
Весь текст22 августа Президент Азербайджанской Республики Ильхам Алиев, первая леди Мехрибан Алиева и их дочь Лейла Алиева возложили цветы к барельефу общенационального лидера на площади Гейдара Алиева в Ташкенте.