Prezident İlham Əliyev, birinci xanım Mehriban Əliyeva və qızları Leyla Əliyeva Daşkənddə Müstəqillik abidəsini ziyarət ediblər
Bütün mətnAvqustun 22-də Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev, birinci xanım Mehriban Əliyeva və qızları Leyla Əliyeva Daşkənddə Müstəqillik abidəsini ziyarət ediblər.

President Ilham Aliyev, First Lady Mehriban Aliyeva, and their daughter Leyla Aliyeva visited Independence Monument in Tashkent
All textOn August 22, President of the Republic of Azerbaijan Ilham Aliyev, First Lady Mehriban Aliyeva, and their daughter Leyla Aliyeva visited the Independence Monument in Tashkent.