Leyla Əliyeva və Arzu Əliyeva Milli İncəsənət Muzeyində təşkil olunan sərgiləri ziyarət ediblər
Bütün mətnHeydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyeva və Bakı Media Mərkəzinin rəhbəri Arzu Əliyeva noyabrın 21-də Azərbaycan Milli İncəsənət Muzeyində “Səttar Bəhlulzadə – təbiətin ecazkar nağılı”, “1920-1980-ci illər Azərbaycan rəngkarlığı və qrafikası” və “Vəcihə Səmədova – 100: sənətkar ömrünün səhifələri” adlı sərgilərlə tanış olublar.

Лейла Алиева и Арзу Алиева посетили выставки, организованные в Национальном музее искусств
Весь текстВице-президент Фонда Гейдара Алиева Лейла Алиева и руководитель Баку Медиа Центра Арзу Алиева 21 ноября в Азербайджанском национальном музее искусств ознакомились с выставками «Саттар Бахлулзаде - чудесная сказка природы», «Живопись и графика Азербайджана 1920-1980-х годов» и «Ваджиха Самедова - 100: страницы жизни художника».