Leyla Əliyeva Ruandada reallaşdırılacaq layihələr üzrə görüşlər keçirib
Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyeva Ruandanın paytaxtı Kiqali şəhərində bu ölkənin xarici işlər üzrə daimi katibi Klementine Mukeka ilə görüşüb.

Leyla Aliyeva holds meetings in Rwanda to discuss upcoming projects
Leyla Aliyeva, Vice President of the Heydar Aliyev Foundation, met with Clementine Mukeka, Permanent Secretary of Rwanda's Ministry of Foreign Affairs and International Cooperation, in Kigali.