Leyla Əliyeva Nayrobi tam orta məktəbində və tibb mərkəzində olub
Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyeva dekabrın 21-də Nayrobi şəhərində bu ölkənin ən qədim təhsil ocaqlarından olan Nayrobi tam orta məktəbinə baş çəkib.

Лейла Алиева побывала в полной средней школе и медицинском центре в Найроби
Весь текст21 декабря вице-президент Фонда Гейдара Алиева Лейла Алиева посетила полную среднюю школу Найроби - одно из старейших учебных заведений Кении.