Leyla Əliyeva Nayrobi tam orta məktəbində və tibb mərkəzində olub
Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyeva dekabrın 21-də Nayrobi şəhərində bu ölkənin ən qədim təhsil ocaqlarından olan Nayrobi tam orta məktəbinə baş çəkib.

Leyla Aliyeva visits secondary school and health center in Nairobi
Leyla Aliyeva, Vice President of the Heydar Aliyev Foundation, visited Nairobi Secondary School, one of the oldest educational institutions in the country.