Bəhreyn Krallığının Vəliəhdi və Baş naziri Leyla Əliyevanı qəbul edib
Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyevanın Bəhreynə səfəri çərçivəsində Bəhreyn Krallığının Vəliəhdi və Baş naziri Salman bin Həməd Al Xəlifə ilə görüşü keçirilib.

Наследный принц и премьер-министр Королевства Бахрейн принял Лейлу Алиеву
Весь текстВ рамках визита в Бахрейн вице-президент Фонда Гейдара Алиева Лейла Алиева провела встречу с наследным принцем и премьер-министром Королевства Бахрейн Салманом бин Хамадом Аль Халифой.