Bəhreyn Krallığının Vəliəhdi və Baş naziri Leyla Əliyevanı qəbul edib
Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyevanın Bəhreynə səfəri çərçivəsində Bəhreyn Krallığının Vəliəhdi və Baş naziri Salman bin Həməd Al Xəlifə ilə görüşü keçirilib.

Crown Prince and Prime Minister of Bahrain receives Leyla Aliyeva
All textAs part of her visit to the Kingdom of Bahrain, Leyla Aliyeva, Vice-President of the Heydar Aliyev Foundation, met with Crown Prince and Prime Minister Salman bin Hamad Al Khalifa.