Leyla Əliyeva Bəhreynin neft və ətraf mühit naziri ilə görüşüb
Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti, IDEA İctimai Birliyinin təsisçisi və rəhbəri Leyla Əliyeva Bəhreyn Krallığına səfəri çərçivəsində bu ölkənin neft və ətraf mühit naziri Mohammed bin Mubarak Bin Dinah ilə görüşüb.

Leyla Aliyeva meets with Bahrain’s Minister of Oil and Environment
All textDuring her visit to the Kingdom of Bahrain, Leyla Aliyeva, Vice-President of the Heydar Aliyev Foundation, founder and head of the IDEA Public Union, met with Mohamed bin Mubarak Bin Daina, Minister of Oil and Environment.