Birinci vitse-prezident Mehriban Əliyeva Gəncə şəhərinə səfər edib
Azərbaycan Respublikasının Birinci vitse-prezidenti, Heydər Əliyev Fondunun prezidenti Mehriban Əliyeva, qızları Leyla Əliyeva və Arzu Əliyeva martın 6-da Gəncə şəhərinə səfər ediblər.

All textFirst Vice-President of the Republic of Azerbaijan and President of the Heydar Aliyev Foundation Mehriban Aliyeva, along with her daughters Leyla Aliyeva and Arzu Aliyeva, visited the city of Ganja on March 6.
First Vice-President Mehriban Aliyeva visited Ganja