Leyla Əliyeva və Arzu Əliyeva Qəbələdə “Gənc arıçı” layihəsinin iştirakçıları ilə görüşüblər
Bütün mətnHeydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti, IDEA İctimai Birliyinin təsisçisi və rəhbəri Leyla Əliyeva və Bakı Media Mərkəzinin rəhbəri Arzu Əliyeva aprelin 8-də Qəbələdə “Gənc arıçı” layihəsinin iki iştirakçısının evini ziyarət ediblər.

Leyla Aliyeva and Arzu Aliyeva meet participants of “Young beekeeper" project in Gabala
All textLeyla Aliyeva, Vice-President of the Heydar Aliyev Foundation and founder and head of IDEA Public Union, along with Arzu Aliyeva, President of the Baku Media Center, met with Rafiga Makhsudova and Zalika Mammadova, participants of the "Young beekeeper" project, in Gabala.