“Bizim həyət” layihəsi çərçivəsində yenilənmiş növbəti həyət sakinlərin istifadəsinə verilib
Bütün mətnAprelin 13-də Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti, IDEA İctimai Birliyinin təsisçisi və rəhbəri Leyla Əliyevanın iştirakı ilə Bakı şəhəri, Yasamal rayonu, Yeni Yasamal yaşayış massivində yerləşən çoxmərtəbəli binaları əhatə edən, 1400-dən çox sakinin yaşadığı həyət abadlaşdırılaraq sakinlərin istifadəsinə verilib.

Another renovated courtyard under the "Our Courtyard" Project opened for residents' use
On April 13, the latest renovated courtyard under the "Our Courtyard" project was opened for residents in the Yeni Yasamal residential area, Yasamal district, Baku. The event, attended by Leyla Aliyeva, Vice-President of the Heydar Aliyev Foundation and founder of the IDEA Public Union, marked the transformation of a courtyard serving over 1,400 residents.