“YARAT”da “Bir zamanlar dəniz” adlı qrup sərgisinin açılışı olub
Aprelin 15-də “YARAT” Müasir İncəsənət Mərkəzinin XX–XXI əsrlər Azərbaycan Rəngkarlığı Muzeyində “Bir zamanlar dəniz” adlı qrup sərgisinin açılışı olub. Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti, IDEA İctimai Birliyinin təsisçisi və rəhbəri Leyla Əliyeva və “YARAT” Müasir İncəsənət Məkanının təsisçisi, rəssam Aida Mahmudova sərgi ilə yaxından tanış olublar.

Inauguration of a group exhibition entitled “The Sea Back in the Days” takes place at YARAT
All textOn April 15, inauguration of a group exhibition entitled “The Sea Back in the Days”took place at the 20-21st Centuries Azerbaijani Painting Museum of YARAT Modern Art Centre. Vice-president of the Heydar Aliyev Foundation, founder and head of IDEA Public Association Leyla Aliyeva and founder of YARAT Modern Art Centre, artist Aida Mahmudova familiarized themselves with the exhibition.