“YARAT”da “Bir zamanlar dəniz” adlı qrup sərgisinin açılışı olub
Aprelin 15-də “YARAT” Müasir İncəsənət Mərkəzinin XX–XXI əsrlər Azərbaycan Rəngkarlığı Muzeyində “Bir zamanlar dəniz” adlı qrup sərgisinin açılışı olub. Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti, IDEA İctimai Birliyinin təsisçisi və rəhbəri Leyla Əliyeva və “YARAT” Müasir İncəsənət Məkanının təsisçisi, rəssam Aida Mahmudova sərgi ilə yaxından tanış olublar.

В YARAT состоялось открытие групповой выставки под названием «Однажды море»
Весь текст15 апреля в музее «Живопись Азербайджана XX-XXI веков» Центра современного искусства YARAT состоялось открытие групповой выставки под названием «Однажды море». Вице-президент Фонда Гейдара Алиева, учредитель и руководитель Общественного объединения IDEA Лейла Алиева и основатель Пространства современного искусства YARAT, художница Аида Махмудова ознакомились с выставкой.