Leyla Əliyeva Hanoyda görmə qabiliyyəti məhdud şəxslər üçün məktəbdə olub
Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyeva Vyetnama səfəri çərçivəsində Hanoyda Nguyen Dinh Chieu orta məktəbində olub.

Leyla Aliyeva visits school for visually impaired in Hanoi
All textLeyla Aliyeva, Vice-President of the Heydar Aliyev Foundation, visited Nguyen Dinh Chieu Secondary School in Hanoi as part of her visit to Vietnam.