Leyla Əliyeva və Arzu Əliyevanın Naxçıvan səfəri Ordubad rayonunda davam edib
Mayın 3-də Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti, IDEA İctimai Birliyinin təsisçisi və rəhbəri Leyla Əliyeva, Bakı Media Mərkəzinin rəhbəri Arzu Əliyeva və ailə üzvlərinin Naxçıvan Muxtar Respublikasına səfəri Ordubad rayonu və ətraf bölgələri əhatə etməklə davam edib.

Leyla and Arzu Aliyeva continue Nakhchivan tour in Ordubad
All textOn May 3rd, Leyla Aliyeva, Vice-President of the Heydar Aliyev Foundation and head and founder of IDEA Public Union, and Arzu Aliyeva, head of Baku Media Center along with their family members, continued their visit to the Nakhchivan Autonomous Republic, exploring the Ordubad district and surrounding areas.