Leyla Əliyeva və Arzu Əliyeva Beynəlxalq Xalça Festivalını ziyarət ediblər
Bütün mətnMayın 4-də Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti, IDEA İctimai Birliyinin təsisçisi və rəhbəri Leyla Əliyeva və Bakı Media Mərkəzinin rəhbəri Arzu Əliyeva İçərişəhərdəki Qoşa Qala meydanında keçirilən Beynəlxalq Xalça Festivalını ziyarət ediblər.

All textOn May 4, Vice-President of the Heydar Aliyev Foundation, founder and head of the IDEA Public Union Leyla Aliyeva, and head of the Baku Media Center Arzu Aliyeva visited the International Carpet Festival at the Gosha Gala Square in Icherisheher.
Leyla Aliyeva and Arzu Aliyeva visit International Carpet Festival