“Baku Open-2025” Beynəlxalq Şahmat Festivalının bağlanış mərasimi keçirilib
Bütün mətnAzərbaycan Şahmat Federasiyası, Gənclər və İdman Nazirliyinin dəstəyi ilə təşkil edilən “Baku Open-2025” Beynəlxalq Şahmat Festivalının bağlanış mərasimi keçirilib.

Состоялась церемония закрытия Международного шахматного фестиваля Baku Open-2025
Весь текстСостоялась церемония закрытия Международного шахматного фестиваля Baku Open-2025, организованного при поддержке Федерации шахмат Азербайджана и Министерства молодежи и спорта.