Leyla Əliyeva ÜST-nin yüksəksəviyyəli tədbirində videokonfrans formatında iştirak edib
Bütün mətnİyunun 11-də Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti, IDEA İctimai Birliyinin təsisçisi və rəhbəri Leyla Əliyeva İslandiyanın paytaxtı Reykyavikdə Ümumdünya Səhiyyə Təşkilatının (ÜST) Avropa üzrə Regional Ofisinin təşəbbüsü ilə keçirilən İqlim və Sağlamlıq üzrə Pan-Avropa Komissiyasının açılış iclasında və ilk hibrid dinləməsində videobağlantı vasitəsilə iştirak və çıxış edib.

Лейла Алиева в формате видеоконференции приняла участие в мероприятии высокого уровня ВОЗ
Весь текст11 июня вице-президент Фонда Гейдара Алиева, учредитель и руководитель Общественного объединения IDEA Лейла Алиева приняла участие и выступила в формате видеоконференции на заседании открытия и первом гибридном слушании Панъевропейской комиссии по климату и здоровью, состоявшихся в столице Исландии Рейкьявике по инициативе Европейского регионального бюро Всемирной организации здравоохранения (ВОЗ).