Leyla Əliyeva və Arzu Əliyeva Xızıda Uşaq-Gənclər İdman-Şahmat Məktəbinin açılışında iştirak ediblər
İyunun 23-də Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti, IDEA İctimai Birliyinin təsisçisi və rəhbəri Leyla Əliyeva və Bakı Media Mərkəzinin rəhbəri Arzu Əliyeva Xızı rayonuna səfər ediblər.

Leyla Aliyeva and Arzu Aliyeva participate in opening ceremony of Children’s and Youth Sports and Chess School in Khizi.
Leyla Aliyeva, Vice-President of the Heydar Aliyev Foundation, founder and head of the IDEA Public Union, and Arzu Aliyeva, Head of the Baku Media Center, visited Khizi district.