Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyeva Türkmənistan Xalq Məsləhəti sədrinin qızı Oquldjaxan Atabayeva ilə görüşüb
Bütün mətnİyulun 16-da Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyeva Türkmənistan Xalq Məsləhətinin sədri Qurbanqulu Berdiməhəmmədovun qızı Oquldjaxan Atabayeva ilə görüşüb.

Вице-президент Фонда Гейдара Алиева Лейла Алиева встретилась с дочерью председателя Халк Маслахаты Туркменистана Огулджахан Атабаевой
Весь текст16 июля вице-президент Фонда Гейдара Алиева Лейла Алиева встретилась с дочерью председателя Халк Маслахаты Туркменистана Гурбангулы Бердымухамедова Огулджахан Атабаевой.