Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyeva Türkmənistan Xalq Məsləhəti sədrinin qızı Oquldjaxan Atabayeva ilə görüşüb
Bütün mətnİyulun 16-da Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyeva Türkmənistan Xalq Məsləhətinin sədri Qurbanqulu Berdiməhəmmədovun qızı Oquldjaxan Atabayeva ilə görüşüb.

Vice-President of Heydar Aliyev Foundation Leyla Aliyeva meets with daughter of Chairman of Halk Maslahaty of Turkmenistan Oguljahan Atabayeva
On July 16, Vice-President of the Heydar Aliyev Foundation Leyla Aliyeva met with Oguljahan Atabayeva, the daughter of the Chairman of the Halk Maslahaty of Turkmenistan, Gurbanguly Berdimuhamedov.