Türkmənistan Xalq Məsləhətinin sədrinin qızı Oquldjaxan Atabayeva Bakı Kitab Mərkəzində olub
Türkmənistan Xalq Məsləhətinin sədri Qurbanqulu Berdiməhəmmədovun qızı Oquldjaxan Atabayeva və Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyeva iyulun 16-da Bakı Kitab Mərkəzində olublar. Bakı Kitab Mərkəzinin direktoru Günel Rzayeva qonağa mərkəz haqqında məlumat verib.

Daughter of Chairman of Halk Maslahaty of Turkmenistan Oguljahan Atabayeva visits Baku Book Center
All textOn July 16, Oguljahan Atabayeva, daughter of the Chairman of the Halk Maslahaty of Turkmenistan, Gurbanguly Berdimuhamedov, and Leyla Aliyeva, Vice-President of the Heydar Aliyev Foundation, visited the Baku Book Center.