Türkmənistan Xalq Məsləhətinin sədrinin qızı Oquldjaxan Atabayeva Azərbaycan Milli Xalça Muzeyini ziyarət edib
Bütün mətnTürkmənistan Xalq Məsləhətinin sədri Qurbanqulu Berdiməhəmmədovun qızı Oquldjaxan Atabayeva və Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyeva iyulun 16-da Azərbaycan Milli Xalça Muzeyi ilə tanış olublar.

Daughter of Chairman of Halk Maslahaty of Turkmenistan Oguljahan Atabayeva visits Azerbaijan National Carpet Museum
All textOn July 16, Oguljahan Atabayeva, daughter of the Chairman of the Halk Maslahaty of Turkmenistan, Gurbanguly Berdimuhamedov, and Leyla Aliyeva, Vice-President of the Heydar Aliyev Foundation, visited the Azerbaijan National Carpet Museum.