Türkmənistan Xalq Məsləhətinin sədrinin qızı Oquldjaxan Atabayeva Azərbaycan Milli Xalça Muzeyini ziyarət edib
Bütün mətnTürkmənistan Xalq Məsləhətinin sədri Qurbanqulu Berdiməhəmmədovun qızı Oquldjaxan Atabayeva və Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyeva iyulun 16-da Azərbaycan Milli Xalça Muzeyi ilə tanış olublar.

Дочь председателя Халк Маслахаты Туркменистана Огулджахан Атабаева посетила Азербайджанский Национальный музей ковра
Весь текстДочь председателя Халк Маслахаты Туркменистана Гурбангулы Бердымухамедова Огулджахан Атабаева и вице-президент Фонда Гейдара Алиева Лейла Алиева 16 июля ознакомились с Азербайджанским Национальным музеем ковра.