Leyla Əliyeva Azərbaycanda təbiətin mühafizəsinin 100 illiyinə həsr olunmuş fotosərginin açılışında iştirak edib
Bütün mətnİyulun 16-da Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti, IDEA İctimai Birliyinin təsisçisi və rəhbəri Leyla Əliyeva Dənizkənarı parkda Azərbaycanın təbiətin mühafizəsi sahəsində fəaliyyətinin 100 illiyinə həsr olunmuş “Milli Parklar – Azərbaycanın 12 Möcüzəsi” fotosərgisinin açılış tədbirində iştirak edib.

Leyla Aliyeva attends opening of photo exhibition dedicated to 100th anniversary of environmental protection in Azerbaijan
All textOn July 16, Leyla Aliyeva, Vice-President of the Heydar Aliyev Foundation, founder and head of IDEA Public Union, participated in the opening of the "National Parks - 12 Wonders of Azerbaijan" photo exhibition dedicated to the 100th anniversary of Azerbaijan’s environmental protection efforts.