“Tut Əlimdən” Uşaqlar üçün Sosial Reabilitasiya Mərkəzi istifadəyə hazırdır
Bütün mətnHeydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyevanın dəstəyi, Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin tərəfdaşlığı ilə yeni yaradılan “Tut Əlimdən” Uşaqlar üçün Sosial Reabilitasiya Mərkəzi fəaliyyətə başlayır.

Детский центр социальной реабилитации Tut Əlimdən готов приступить к деятельности
Весь текстПри поддержке вице-президента Фонда Гейдара Алиева Лейлы Алиевой, партнерстве Государственного комитета по проблемам семьи, женщин и детей приступает к деятельности новосозданный Детский центр социальной реабилитации Tut Əlimdən.