“Tut Əlimdən” Uşaqlar üçün Sosial Reabilitasiya Mərkəzi istifadəyə hazırdır
Bütün mətnHeydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyevanın dəstəyi, Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin tərəfdaşlığı ilə yeni yaradılan “Tut Əlimdən” Uşaqlar üçün Sosial Reabilitasiya Mərkəzi fəaliyyətə başlayır.

“Hold My Hand” Social Rehabilitation Center for children ready to operate
All textThe newly established “Hold My Hand” Social Rehabilitation Center for Children, created with the support of Leyla Aliyeva, Vice-President of the Heydar Aliyev Foundation, and in partnership with the State Committee for Family, Women, and Children Affairs, is set to begin operations.