Birinci vitse-prezident Mehriban Əliyeva Vatikanda Müqəddəs Pavel Bazilikasının baş keşişi ilə görüşüb
Azərbaycan Respublikasının Birinci vitse-prezidenti Mehriban Əliyeva Müqəddəs Taxt-Taca – Vatikana rəsmi səfəri çərçivəsində oktyabrın 16-da Müqəddəs Pavel Bazilikasının baş keşişi kardinal Ceyms Harvi ilə görüşüb.

First Vice-President Mehriban Aliyeva met with Archpriest of Papal Basilica of Saint Paul Outside the Walls in Vatican
All textDuring her official visit to the Holy See on October 16, First Vice-President of the Republic of Azerbaijan Mehriban Aliyeva met with Cardinal James Harvey, Archpriest of the Papal Basilica of Saint Paul Outside the Walls.