Bütün mətnOktyabrın 17-də Azərbaycan Respublikasının Birinci vitse-prezidenti Mehriban Əliyeva Vatikan şəhər-dövlətinin qubernatorluğunun prezidenti, rahibə Raffaella Petrini ilə görüşüb.

Весь текст17 октября Первый вице-президент Азербайджанской Республики Мехрибан Алиева встретилась с президентом Губернаторства Государства-Города Ватикан монахиней Раффаэллой Петрини.