Bütün mətnOktyabrın 17-də Azərbaycan Respublikasının Birinci vitse-prezidenti Mehriban Əliyeva Vatikan şəhər-dövlətinin qubernatorluğunun prezidenti, rahibə Raffaella Petrini ilə görüşüb.

All textOn October 17, First Vice-President of the Republic of Azerbaijan Mehriban Aliyeva met with Sister Raffaella Petrini, President of the Governorate of Vatican City State.