Birinci vitse-prezident Mehriban Əliyeva Roma Papası XIV Leo ilə görüşüb
Bütün mətnAzərbaycan Respublikasının Birinci vitse-prezidenti Mehriban Əliyeva Müqəddəs Taxt-Taca – Vatikana rəsmi səfəri çərçivəsində oktyabrın 17-də Roma Papası XIV Leo ilə görüşüb.

All textDuring her official visit to the Holy See on October 17, First Vice-President of the Republic of Azerbaijan Mehriban Aliyeva met with Pope Leo XIV.
First Vice-President Mehriban Aliyeva met with Pope Leo XIV