Birinci vitse-prezident Mehriban Əliyeva Roma Papası XIV Leo ilə görüşüb
Bütün mətnAzərbaycan Respublikasının Birinci vitse-prezidenti Mehriban Əliyeva Müqəddəs Taxt-Taca – Vatikana rəsmi səfəri çərçivəsində oktyabrın 17-də Roma Papası XIV Leo ilə görüşüb.

Первый вице-президент Мехрибан Алиева встретилась с Папой Римским Львом XIV
Весь текст17 октября Первый вице-президент Азербайджанской Республики Мехрибан Алиева в рамках своего официального визита в Святой Престол – Ватикан встретилась с Папой Римским Львом XIV.