Bütün mətnNoyabrın 2-də Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti, IDEA İctimai Birliyinin təsisçisi və rəhbəri Leyla Əliyeva Avropa Azərbaycan Məktəbində keçirilən “EcoMind 2025” konfransında iştirak edib.
Leyla Əliyeva “EcoMind 2025” konfransında iştirak edib

Leyla Aliyeva participates in EcoMind 2025 conference
All textOn November 2, Vice-President of the Heydar Aliyev Foundation and founder and head of IDEA Public Union Leyla Aliyeva participated in the EcoMind 2025 conference held at the European Azerbaijan School.