Bütün mətnNoyabrın 2-də Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti, IDEA İctimai Birliyinin təsisçisi və rəhbəri Leyla Əliyeva Avropa Azərbaycan Məktəbində keçirilən “EcoMind 2025” konfransında iştirak edib.
Leyla Əliyeva “EcoMind 2025” konfransında iştirak edib

Лейла Алиева приняла участие в конференции EcoMind 2025
Весь текст2 ноября вице-президент Фонда Гейдара Алиева, основатель и руководитель Общественного объединения IDEA Лейла Алиева приняла участие в конференции EcoMind 2025, прошедшей в Европейской азербайджанской школе.