Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyeva Lənkəranda internat məktəbində olub
Noyabrın 21-də Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyeva və Alena Əliyeva Lənkəran şəhəri Sağlamlıq imkanları məhdud uşaqlar üçün xüsusi internat məktəbində olublar.

Vice-President of Heydar Aliyev Foundation Leyla Aliyeva visits boarding school in Lankaran
All textOn November 21, Leyla Aliyeva, Vice-President of the Heydar Aliyev Foundation, and Alena Aliyeva visited a special boarding school for children with disabilities in the city of Lankaran.