Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyeva Lənkəranda internat məktəbində olub
Noyabrın 21-də Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyeva və Alena Əliyeva Lənkəran şəhəri Sağlamlıq imkanları məhdud uşaqlar üçün xüsusi internat məktəbində olublar.

Вице-президент Фонда Гейдара Алиева Лейла Алиева посетила школу-интернат в Лянкяране
Весь текст21 ноября вице-президент Фонда Гейдара Алиева Лейла Алиева и Алена Алиева побывали в Специальной школе-интернате для детей с ограниченными возможностями здоровья города Лянкяран.